Intranet

Co to jest?

Intranet by webBOX

Intranet to nic innego, jak niepubliczna sieć telekomunikacyjna, do której dostęp jest uzyskiwany z punktów dostępu usytuowanych w jednej strukturze organizacyjnej lub organizacji. W sytuacji, gdy w obrębie jednej sieci LAN użytkownicy korzystają z takich usług, jak strony WWW, poczta elektroniczna itp., czyli usług typowo internetowych, można mówić o intranecie. Do intranetu dostęp mają zazwyczaj tylko pracownicy danej organizacji. Dostęp jest po poprawnym przejściu procesu autoryzacji.

Takim narzędziem jest Intranet by webBOX. To profesjonalny i elastyczny System Intranetowo-Ekstranetowy w gotowym do wdrożenia pakiecie standardowych modułów. Uniwersalny zakres funkcji modułów jest wynikiem wieloletnich doświadczeń, analiz wymagań klientów, jak i również zastosowania światowych standardów systemów intranetowych. Dlatego Intranet by webBOX jest rekomendowany jest jako intuicyjny w użytkowaniu, prosty we wdrożeniu, elastyczny w rozbudowie.

Uniwersalny zakres funkcji modułów jest wynikiem wieloletnich doświadczeń, analiz wymagań klientów, jak i również zastosowania światowych standardów systemów intranetowych. Budowa firmowego Intranetu w 7 prostych krokach.

W celu zapoznania się z pełnym opisem funkcjonalności poszczególnych modułów, zachęcamy do pobrania ulotki informacyjnej.