Intranet - Partnerzy

Nasi Partnerzy

Partnerzy, z którymi współpracujemy:

workai – to coś więcej, niż tylko łatwa w użyciu platforma do komunikacji wewnętrznej. Workai, to cyfrowe miejsce pracy. Dzięki intranetowi, bazie wiedzy, sieci społecznościowej, aplikacji mobilnej, modułowi Microsoft Teams oraz wielu innym, platforma staje się centrum komunikacji z i pomiędzy pracownikami. Workai, to rozwiązanie chmurowe, dlatego czas jego wdrożenia jest krótki, a sama platforma rośnie w miarę Twoich potrzeb.

Strona Partnera

Light Code Sp. z o.o. – to zespół programistów z Wrocławia, z ponad 10 letnim doświadczeniem w technologiach Web oraz Mobile. Integrujemy, budujemy rozwiązania dedykowane od podstaw oraz dokończamy istniejące projekty.

Strona Partnera

Lioosys – to nowoczesne i stabilne strony internetowe oraz zaawansowane systemy dostosowane do Twoich potrzeb. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania
na potrzeby biznesu, edukacji i samorządów.

Strona Partnera

CSS MEDIA – to miejsce, w którym praca to inspiracja, to połączenie pasji i profesjonalizmu, to połączenie pasji i profesjonalizmu. Każdego dnia wyznaczamy sobie nowe cele i z sukcesem je osiągamy, poruszając się w dziedzinie strony internetowych, sklepów, projektowania graficznego jak i fotografii produktowej. Oferujemy także w szerokim wsparcie w zakresie IT. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Strona Partnera