RSI, Intranet - trafione rozwiązania

O RSI

Profil działalności

Świadczymy usługi informatyczne, konsultingowe oraz outsourcingowe. Jesteśmy jedną z czołowych polskich firm specjalizujących się w zarządzaniu informacją, zasobami oraz komunikacją. Projektujemy, wdrażamy i integrujemy nowoczesne systemy informatyczne takie jak portale korporacyjne, intranety i ekstranety. Jesteśmy producentem uznanych systemów; Intranet by webBOXIntranet by webBOX Lite oraz Expert by webBOX. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT jako PRAKTYCZNE NARZĘDZIA wspierające.

Nasze cele

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT jako PRAKTYCZNE NARZĘDZIA skutecznie wspierające biznes i administrację. Podstawowe korzyści i cele wdrożenia INTRANET by webBOX, to między innymi: zarządzania zasobami i dokumentami, wprowadzenie elektronicznego obiegu informacji i korespondencji, przyspieszenie procesów podejmowania decyzji, stworzenie elektronicznego repozytorium dokumentów firmowych, udostępnienie informacji w jednolitym interfejsie użytkownika, czy też wsparcie w budowaniu kultury organizacyjnej.

Jak pracujemy

Tworzymy zespół ekspertów, będący gwarantem skutecznej i fachowej pomocy. Naszą siłą są ludzie, ich wiedza i doświadczenie. Poznanie klienta i specyfiki jego potrzeb osadzamy na silnym fundamencie technologii, którego podstawą jest nasze własne know-how. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim silna identyfikacja z klientem i jego potrzebami.

Ciągły rozwój i nieustanne poszukiwania nowych, skuteczniejszych rozwiązań plasują nas w ścisłej rynkowej czołówce.

Baza wiedzy

Baza wiedzy dotycząc naszych produktów i usług to zbiór danych i odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości. Zachęcamy do skorzystania z tego zbioru informacji.

Nasi Klienci

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT jako PRAKTYCZNE NARZĘDZIA wspierające biznes i administracje. Oferujemy szeroką paletę produktów i usług, uwzględniając specyficzne potrzeby klientów w różnych sektorach gospodarki.

Koszty wdrożenia

System Intranet by webBOX zaprojektowano w taki sposób, aby mogły zostać dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Pozwala klientom na dużą dowolność w skonfigurowaniu produktu finalnego.